Yhteystiedot

Hämeenlinna

Tommi Helander
Toimitusjohtaja

tommi.helander@nome.fi

+358 400 964 725

Ota yhteyttä:

Kunnonvalvontajärjestelmät
Etävalvonta
Visuaaliset tarkastukset
Asiantuntijapalvelut
Koulutukset
Laitemyynti

ym.

Harri Kelho
Liiketoimintajohtaja, mekaniikkasuunnittelu

harri.kelho@nome.fi

+358 50 568 9150

 

Ota yhteyttä:

Mekaniikkasuunnittelu
RBS suunnitteluautomaatti
Tuotekehitys

Juho Vaittinen
Mittausinsinööri

juho.vaittinen@nome.fi

+358 44 980 9959

 

Ota yhteyttä:

Värähtelymittaukset
Tasapainotukset
Paineilmavuotojen kartoitus
Visuaaliset tarkastukset
Endoskooppikuvaus

Mikko Mäkinen
Mittausinsinööri

mikko.makinen@nome.fi

+358 41 319 1103

 

Ota yhteyttä:

Värähtelymittaukset
Tasapainotukset
Paineilmavuotojen kartoitus
Visuaaliset tarkastukset
Endoskooppikuvaus

Teemu Tuomioja
Markkinointi ja taloushallinto

teemu.tuomioja@nome.fi

+358 44 982 4288

 

Ota yhteyttä:

Tarvikemyynti
Endoskoopit
Omnidots

Oulunsalo

Juha Hautala
Tekninen johtaja

juha.hautala@nome.fi

+358 400 964 715

 

Ota yhteyttä:

Ohjelmisto- ja tuotekehitys
Kunnonvalvontajärjestelmät
Värähtelymittaukset
Tasapainotukset

Asko Juntunen
Projektipäällikkö

asko.juntunen@nome.fi

+358 50 539 7841

 

Ota yhteyttä:

Ohjelmisto- ja tuotekehitys
IoT projektit

Lähetä meille sähköpostia

    Jos et saa vahvistusviestiä sähköpostiisi, lähetä meille sähköpostia osoitteeseen info@nome.fi.

    Asiakkaamme ovat tärkein voimavaramme. Ota meihin yhteyttä niin etsitään juuri sinun tarpeisiisi sopiva ratkaisu.

    -CEO Tommi